preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored školskog zvona

Natječaji za radna mjesta

  

Upisi u srednju školu
   
 

     

Kućni red škole

 
MATEMATIKA

 

UČITELJ RAZREDI

  Tamara Nemeth

  6 .a, b, c, d  

  Jasna Živić Blažević

  8. a, b, c; 7.a

  Ivana Vešligaj

  5. a, b, c, d, e

  Anita Banić

  7. b, c, d,

 

Vijesti

VELIKI USPJEH NAŠIH MATEMATIČARA U SLATINI

U organizaciji Slatinske udruge matematičara Suma u ponedjeljak, 7. studenog u Slatini, održano je 9. otvoreno ekipno natjecanje iz matematike.

     

Aktiv učiteljica matematike pripremao je i na natjecanje vodio ukupno 5 ekipa, dvije ekipe u kategoriji 7. i 8. razredi, dvije ekipe u kategoriji 5. i 6. razredi i jedna ekipa četvrtaša izabranih na školskom natjecanju.

Sve ekipe su osvojile medalje, od čega dvije zlatne, jedna srebrna i dvije brončane.

Ekipa u sastavu Lovre Mahečić, Kristijan Šagovac, Tanja Mišković, Katarina Pešić po prvi je puta od osnutka natjecanja osvojila maksimalan broj bodova. 


Na natjecanju je sudjelovalo 188 natjecatelja. Natjecalo se u ekipama od četiri učenika u tri kategorije: 4. razredi, 5. i 6. razredi te 7. i 8. razredi. Svaki tim je dobio 45 matematičkih zadataka, a kako bi sve uspjeli riješiti, osim poznavanja matematike,  bio je potreban i timski rad

4. RAZREDI:

 1.mjesto   ROMBOVI – OŠ V. NAZOR      735 bodova
 2.mjesto

 KRUŽNICE –

           OŠ ŠPANSKO ORANICE 

  Lana Đordić

  Roko Kartelo

  Fran Blagović

  Luka Tomić

  690 bodova
 3.mjesto  TROKUTI – OŠ J. KOZARAC      660 bodova

 

 5. i 6. RAZREDI:

 1.mjesto 

  LAGRANGE–

          OŠ ŠPANSKO ORANICE 

  Kaja Mahečić

  Iva Lušo

  Lovre Pešić

  Bernard Pribanić

  705 bodova
 2.mjesto   SIMPSON – OŠ LUKA SESVETE      675 bodova
 3.mjesto

  HILBERT –

          OŠ ŠPANSKO ORANICE

  Andrija Doko

  Fani Gašpić

  Ema Viderman

  Sara Lovrić

  660 bodova

 

7. i 8. RAZREDI:

 1.mjesto 

  D’ALEMBERT –

        OŠ ŠPANSKO ORANICE 

  Lovre Mahečić

  Kristijan Šagovac

  Tanja Mišković

  Katarina Pešić

  870 bodova

 

 2.mjesto   PASCAL – OŠ LUKA SESVETE      780 bodova
 3.mjesto

  TAYLOR –

       OŠ ŠPANSKO ORANICE 

  Hana Ivančić

 Leonarda Pribanić

  Tihana Zubak

  Dominik Olić

  705 bodova

Aktiv učiteljica matematike:

    Anita Banić, Tamara Nemeth, Ivana Vešligaj, Jasna Živić Blažević

Djelić atmosfere možete doživjeti ako zavirite u Foto-galeriju...

Čestitamo našim učenicima i njihovim učiteljicama i moramo priznati da ste nas već razmazili svojim uspjesima ! BRAVO!



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Marijana Pregernik   datum: 11. 11. 2016.

Tražilica



Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Kalendar šk. godine 2016./2017.

    
 

Prvi dio zimskog odmora učenika  bio je produžen za tjedan dana, stoga nema drugog dijela zimskog odmora za učenike koji je trebao biti od 23. do 26. veljače 2021.


e-Dnevnik
 

 


Stručni skupovi

   


CARNet
 
 
 
   
 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2016.

Ukupno: 294588
Ovaj mjesec: 2174
Ovaj tjedan: 589
Danas: 36




preskoči na navigaciju