preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Natječaji za radna mjesta

  

Raspored školskog zvona

Upisi u prvi razred

    

Upisi u srednju školu
   
 

     

Kućni red škole

Djelatnici

Osoblje škole

v.d. ravnatelja: Darko Cesar
Pedagoginja: Jasna Soldo
Psihologinja: Nika Medić (zamjena za Teu Pericu)
Defektologinja: Ana Kružić Vuković                                                                                                         
Knjižničari: Mark Horvat (zamjena za Jelenu Kelavu Medaković), Ružica Galetić
Tajnica: Snježana Rebić
Računovotkinja: Đurđica Bajs Pavlica
Računovodstveni referent:
Učiteljice i učitelji razredne nastave: Ines Pretić, Sanja Novosel (zamjena za Zrinku Šimičić), Karmen Cesar, Andreja Šmuljć, Ana Glibo (zamjena za Dejanu Sobotu), Radmila Tkalec, Vlasta Morović, Anita Marušić, Ana Marija Vukušić, Edita Bošnjak, Dubravka Rašić, Andrea Matokanović, Lovorka Madjarević, Sandra Tomljanović, Alemka Cerjan, Ivana Eršegović, Sanja Tonković, Martina Tomičak (zamjena za Marinelu Krešić), Maja Pavlović
Učiteljice razredne nastave u produženom boravku: Ana Bitanga, Jasna Ležaić (zamjena za Ivanu Žganec Babić), Andreja Štimac, Ivona Jakopec, Kristina Puškarić, Katarina Vincek Marijana Sikirić, Snježana Horvat
Učiteljice i učitelji predmetne nastave: Diana Greblički Miculinić, Mila Galić, Nataša Cesarec Zovko, Rutva Primorac (zamjena za Dijanu Kosagov)  (hrvatski jezik i književnost), Suzana Pustahija, Katina Bracanović,  (glazbena kultura), Lana Guliš  (likovna kultura), Katarina Metzner, Jasminka Letinić Dubić, Jelena Lež, Ana Perić (zamjena za Josipu Sušac Lendić), Antonela Boban (engleski jezik), Marija Dolores Hižar  (njemački jezik), Ivana Toman (njemački i talijanski jezik) Tamara Nemeth, Ivana Vešligaj, Jasna Živić Blažević, Marinela Bockovac (zamjena za Anitu Banić) (matematika), Nevenka Drinovac, Božica Čuić, Ivana Lozić (priroda, biologija i kemija), Ivana Kuzmić   (fizika),  Ksenija Kamenečki (povijest, geografija), Hrvoje Matijević, Igor Mudrinić (povijest), Ivan Akšamović (geografija), Marijana Pregernik, Petar Tomljenović (zamjena za Nikolinu Gligora) (informatika), Đula Nađ (tehnička kultura), Jasna Zvonarek, Tomislav Žitković (tjelesna i zdravstvena kultura).
Vjeroučitelji: Jozo Kurbaša, Marina Antić, Stjepan Šestić, Antica Terze
Voditeljica programa "Vikendom u športske dvorane": Marija Marina Bešlija
Spremačice: Mirjana Kovač, Zdrava Vidaković,  Kaja kolaković, Mara Bosankić, Mara Kapular, Vesna Uzelac, Gordana Talan, Marija Gospočić, Nevenka Knežević, Ljiljana Bartak, Lucija Grgić, Zuhrijeta Kaltak, Ljiljana Tkalec
Kuharice: Ankica Radoš, Antonija Marianović, Jadranka Vlašić, Biserka Gajić, Ana Zubak, Dragica Babić

 

Domari: Miljenko Novaković,

Radničko vijeće: Snježana Rebić, Jasna Zvonarek, Jasminka Letinić Dubić
Povjerenica Sindikata hrvatskih učitelja: Tamara Nemeth
Povjerenik zaštite na radu: Tamara Nemeth
Etičko povjerenstvo: Mila Galić, Alemka Cerjan, Jelena Kelava Medaković  
Učitelji savjetnici: Tamara Nemeth (matematika), Karmen Cesar (razredna nastava), Diana Greblički Miculinić (hrvatski jezik i književnost)              Učitelji mentori: , Mila Galić (hrvatski jezik i književnost), Ines Pretić, Sanja Tonković (razredna nastava)
Asistentice u nastavi:  Iva Podnar (3.e); Matea Dabić (8.b); Iva Ribičić, Iva Mandrarić (6.a)
Stručno osposobljavanje: 

 




Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Ivan Dalen Akšamović
  • Marina Antić
  • Đurđica Bajs Pavlica
  • Anita Banić
  • Ana Bitanga
  • Antonela Boban Abramović
  • Edita Bošnjak
  • Alemka Cerjan
  • Darko Cesar
  • Karmen Cesar
  • Nataša Cesarec Zovko
  • Božica Čuić
  • Nevenka Drinovac
  • Ivana Eršegović
  • Marinela Fučec
  • Ružica Galetić
  • Mila Galić
  • Ana Glibo
  • Nikolina Gligora
  • Diana Greblički - Miculinić
  • Lana Guliš
  • Marija Dolores Hižar
  • Snježana Horvat
  • Jelena Kelava Medaković
  • Ana Kružić Vuković
  • Luka Kumić
  • Jozo Kurbaša
  • Ivana Kuzmić
  • Jasminka Letinić Dubić
  • Jelena Lež
  • Ivana Lozić
  • Ivana Lozić
  • Lovorka Madjarević
  • Marija Marina Bešlija
  • Anita Marušić
  • Hrvoje Matijević
  • Andrea Marija Matokanović
  • Katarina Metzner
  • Vlasta Morović
  • Tamara Nemeth
  • Maja Pavlović
  • Tea Perica
  • Marijana Pregernik
  • Ines Pretić
  • Suzana Pustahija
  • Kristina Puškarić
  • Dubravka Rašić
  • Snježana Rebić
  • Marijana Sikirić
  • Dejana Sobota
  • Jasna Soldo
  • Josipa Sušac Lendić
  • Stjepan Šestić
  • Zrinka Šimičić
  • Andrea Šmuljić
  • Andreja Štimac
  • Radmila Tkalec
  • Ivana Toman
  • Martina Tomičak
  • Sandra Tomljanović
  • Petar Tomljenović
  • Sanja Tonković
  • Ivana Vešligaj
  • Katarina Vincek
  • Dijana Vranješ
  • Ana-Marija Vukušić
  • Jasna Zvonarek
  • Ivana Žganec Babić
  • Tomislav Žitković
  • Jasna Živić Blažević
Tražilica



Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Kalendar šk. godine 2016./2017.

    


e-Dnevnik
 

 


Stručni skupovi

   


CARNet
 
 
 
   
 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2016.

Ukupno: 95739
Ovaj mjesec: 4689
Ovaj tjedan: 1568
Danas: 48




preskoči na navigaciju