preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored školskog zvona

Natječaji za radna mjesta

  

Upisi u prvi razred

    

Upisi u srednju školu
   
 

     

Kućni red škole

Djelatnici

Osoblje škole

Ravnatelj: Darko Cesar
Pedagoginja: Jasna Soldo
Psihologinja: Mirna Keresteš
Defektologinja: Anu Kružić Vuković                                                                                                     
Knjižničari: Jelena Kelava Medaković, Ružica Galetić
Tajnica: Snježana Rebić
Računovotkinja: Đurđica Bajs Pavlica
Računovodstveni referent:
Učiteljice i učitelji razredne nastave: Ines Pretić,   Zrinka Šimičić, Karmen Cesar, Andreja Šmuljć, Dejanu Sobota, Radmila Tkalec, Andeja Štimac, Anita Marušić, Ana Marija Vukušić, Edita Bošnjak, Dubravka Rašić, Andrea Matokanović, Lovorka Madjarević, Sandra Tomljanović, Maja Pavlović,Ela Capek, Ivana Eršegović, Sanja Tonković, Ana Pešava (zamjena za Marinelu Krešić)
Učiteljice razredne nastave u produženom boravku: Snježana Horvat, Anamaria Šandor, Nikolina Pleša, Marijana Sikirić, Iva Maksimović, Jelena Lež, Kristina Puškarić, Ivona Jakopec, Ivana Žganec Babić, Martina Tomičak
Učiteljice i učitelji predmetne nastave: Diana Greblički Miculinić, Mila Galić, Nataša Cesarec Zovko, Dijana Kosagov (hrvatski jezik i književnost), Suzana Pustahija, Katina Bracanović  (glazbena kultura), Lana Guliš  (likovna kultura), Katarina Metzner, Jasminka Letinić Dubić,  Josipa Sušac Lendić, Antonela Boban Abramović, Martina Labor Bejić (engleski jezik), Marija Dolores Hižar, Marija Radišić  (njemački jezik), Ivana Toman (njemački i talijanski jezik) Tamara Nemeth, Ivana Vešligaj, Jasna Živić Blažević, Anita Banić (matematika), Nevenka Drinovac, Božica Čuić, Slavica Ojvan Mamić (priroda, biologija i kemija), Ivana Kuzmić   (fizika),  Ksenija Kamenečki (povijest, geografija), Leon Šijanski, Igor Mudrinić (povijest), Ivan Akšamović (geografija), Marijana Pregernik, Nikolina Gligora, Petar Tomljenović  (informatika), Darko Stolac (tehnička kultura), Marija Marina Bešlija, Tomislav Žitković (tjelesna i zdravstvena kultura).
Vjeroučitelji: Jozo Kurbaša, Marina Antić, Antica Terze, Anita Ivanović
Voditeljica programa "Vikendom u športske dvorane": 
Spremačice: Mirjana Kovač, Zdrava Vidaković,  Kaja Kolaković, Mara Bosankić, Mara Kapular, Vesna Uzelac, Gordana Talan, Marija Gospočić,  Lucija Grgić, Zuhrijeta Kaltak, Ljiljana Tkalec
Kuharice: Ankica Radoš, Antonija Marianović, Jadranka Vlašić, Biserka Gajić, Ana Zubak, Dragica Babić

 

Domari: Miljenko Novaković,

Radničko vijeće: Snježana Rebić, Jasna Zvonarek, Jasminka Letinić Dubić
Povjerenica Sindikata hrvatskih učitelja: Tamara Nemeth
Povjerenik zaštite na radu: Tamara Nemeth
Etičko povjerenstvo: Mila Galić, Alemka Cerjan, Jelena Kelava Medaković  
Učitelji savjetnici: Tamara Nemeth (matematika), Karmen Cesar (razredna nastava), Diana Greblički Miculinić (hrvatski jezik i književnost)              Učitelji mentori: , Mila Galić (hrvatski jezik i književnost), Ines Pretić, Sanja Tonković (razredna nastava)
Asistentice u nastavi:  
Stručno osposobljavanje: 

 




Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Ivan Dalen Akšamović
  • Marina Antić
  • Đurđica Bajs Pavlica
  • Anita Banić
  • Antonela Boban Abramović
  • Edita Bošnjak
  • Ela Capek
  • Alemka Cerjan
  • Darko Cesar
  • Karmen Cesar
  • Nataša Cesarec Zovko
  • Božica Čuić
  • Nevenka Drinovac
  • Ivana Eršegović
  • Marinela Fučec
  • Ružica Galetić
  • Mila Galić
  • Anamaria Gegić
  • Nikolina Gligora
  • Diana Greblički - Miculinić
  • Lana Guliš
  • Marija Dolores Hižar
  • Snježana Horvat
  • HELENA IGREC
  • Ivona Jakopec
  • Jelena Kelava Medaković
  • Dijana Kosagov
  • Ana Kružić Vuković
  • Jozo Kurbaša
  • Ivana Kuzmić
  • Martina Labor Bejić
  • Jasminka Letinić Dubić
  • Jelena Lež
  • Marija Lukina
  • Lovorka Madjarević
  • Marija Marina Bešlija
  • Anita Marušić
  • Hrvoje Matijević
  • Andrea Marija Matokanović
  • Katarina Metzner
  • Vlasta Morović
  • Igor Mudrinić
  • Tamara Nemeth
  • Slavica Ojvan - Mamić
  • Maja Pavlović
  • Marijana Pregernik
  • Ines Pretić
  • Ana Protić
  • Suzana Pustahija
  • Kristina Puškarić
  • Dubravka Rašić
  • Snježana Rebić
  • Marijana Sikirić
  • Dejana Sobota
  • Jasna Soldo
  • Darko Stolac
  • Josipa Sušac Lendić
  • Zrinka Šimičić
  • Andreja Šmuljić
  • Andreja Štimac
  • Antica Terze
  • Ljiljana Tkalec
  • Radmila Tkalec
  • Ivana Toman
  • Martina Tomičak
  • Sandra Tomljanović
  • Petar Tomljenović
  • Sanja Tonković
  • Ivana Vešligaj
  • Ana-Marija Vukušić
  • Ivana Žganec Babić
  • Tomislav Žitković
  • Jasna Živić Blažević
Tražilica



Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Kalendar šk. godine 2016./2017.

    


e-Dnevnik
 

 


Stručni skupovi

   


CARNet
 
 
 
   
 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2016.

Ukupno: 266900
Ovaj mjesec: 5786
Ovaj tjedan: 1173
Danas: 8




preskoči na navigaciju