preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Natječaji za radna mjesta

  

Raspored školskog zvona

Upisi u prvi razred

    

Upisi u srednju školu
   
 

     

Kućni red škole

Školska godina 2019./2020.

REZULTATI ŽNM 2020.G.

     

  :: opširnije :: 


objavio: Jasna Živić Blažević  datum: 4. 3. 2020. 19:13

Veliki uspjeh naših matematičara

 

I ove godine naši učenici su postigli izvrsne rezultate na Školsko/općinskom natjecanju iz matematike.

Na XXVI. županijsko natjecanje iz matematike 2020.  koje će biti održano u OŠ Miroslava Krleže 4. ožujka 2020. godine u 10 sati pozvano je osam učenika naše škole:

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 7. 2. 2020. 09:47

VELIKI USPJEH UČENIKA NA ŠKOLSKOM/OPĆINSKOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE, 27.1.2020.

 

I ove godine naši učenici su postigli izvrsne rezultate na Školsko/općinskom natjecanju iz matematike.

 

Čestitke našim malim matematičarima!

 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 29. 1. 2020. 10:17

11. EKIPNO NATJECANJE OSNOVNIH ŠKOLA U MATEMATICI LUCKO, 25.1.2020.

 

Na 11. ekipnom natjecanju osnovnih škola u matematici, održanom u gimnaziji Lucijana Vranjanina, na kojem je sudjelovalo ukupno 70 ekipa, naša škola sudjelovala je sa tri ekipe, i postigla IZVRSNE rezultate!

 

 

 

ČESTITKE NA JOŠ JEDNOJ MEDALJI ZA NAŠU ŠKOLU!!!!!

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 29. 1. 2020. 10:06

REZULTATI - MAT LIGA 2. KOLO

 

Drugo kolo MAT lige održano je 11. prosinca 2019.

 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 19. 12. 2019. 14:24

Rezultati 1. kola MAT lige 2019./2020.

D1 kategorija (razredna nastava)

 

RAZRED ORANICE 1 -D1 ORANICE 2- D1 ORANICE 3 -D1
3. razred Ivor Franjić Juraj Mesec Roko Islamović
3. razred Mateo Iličić Karlo Filipović Petar Lukunić
4. razred Marija Ivanović Roko Rajič Filip Majstorović
4. razred Filip Biti Martin Majstorović Luka Grašić
REZULTAT 11. mjesto 13. mjesto 24.mjesto

*Sudjelovale su 44 ekipe iz cijele RH. 

    

 D2 kategorija (predmetna nastava)

 

RAZRED ORANICE 1 -D2 ORANICE 2- D2 ORANICE 3 -D2
5. razred Lana Matković Petar Ivanović Luka Rebić
6. razred Tristan Komparić Jana Krajnović Jakov Pavlović
7. razred Lucija Vidović Marko Luetić Fran Blagović
8. razred Ema Viderman Sara Lovrić Lovre Pešić
REZULTAT 15. mjesto 6. mjesto 31.mjesto

*Sudjelovalo je 50 ekipa iz cijele RH. 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 14. 10. 2019. 11:45
 


Tražilica



Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Kalendar šk. godine 2016./2017.

    


e-Dnevnik
 

 


Stručni skupovi

   


CARNet
 
 
 
   
 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2016.

Ukupno: 235694
Ovaj mjesec: 1063
Ovaj tjedan: 618
Danas: 40




preskoči na navigaciju