1. lipnja 2026. 

Dan sporta povodom Dana škole: Napete utakmice i pobjeda zajedništva

Povodom proslave Dana škole održan je tradicionalni Dan sporta. Glavni cilj – jačanje zajedništva i stvaranje pozitivnog ozračja između učenika i učitelja – uspješno je ispunjen.

Učitelji odnijeli pobjedu u nogometu

Program je počeo napetom nogometnom utakmicom učenika i učitelja. Iako su učenici unijeli mnogo energije i brzine, iskustvo je ovoga puta bilo na strani učitelja koji su odnijeli pobjedu. Rezultat je ipak ostao u drugom planu u usporedbi s glasnim pljeskom podrške s tribina.

Uzbudljiv hakl 

Sportski se program nastavio na košarkaškom terenu gdje je odigran uzbudljiv hakl između dvije učeničke ekipe. Svaku ekipu činili su i dječaci i djevojčice.  

Atmosfera za pamćenje

Tijekom cijelog dana dvoranom su odjekivali navijanje, smijeh i međusobno bodrenje. Najveća pobjeda ovog Dana sporta nisu bili bodovi, već prekrasna atmosfera i zajedništvo koji su još jednom čvrsto povezali cijelu školsku zajednicu.

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content