Anketa za roditelje

Provođenje istraživanja o utjecaju pandemije na različite aspekte života građana Hrvatske

Dragi roditelji,

trinaest profesorica, asistentica i suradnica s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu provodi istraživanje o utjecaju pandemije na različite aspekte života građana Hrvatske. Istraživanje se zove "Kako smo? - Život u Hrvatskoj u doba korone", a prvi podaci prikupljeni su u svibnju ove godine. Sada je u tijeku drugi krug prikupljanja podataka. U drugom krugu istraživanja možete sudjelovati bez obzira na to jeste li sudjelovali u prvom krugu.

Autorice istraživanja posebno zanima kako se osjećaju i što o trenutačnoj situaciji misle roditelji i djeca školske dobi i zato Vas molim da im Vi i vaša djeca pomognete to saznati.

Anketi možete pristupiti na poveznici:

Na prvoj stranici ankete naći ćete više informacija o istraživanju. Nakon toga tražit će se Vaša suglasnost za sudjelovanje Vašeg djeteta u istraživanju jer prema Etičkom kodeksu istraživanja s djecom učenici mogu pristupiti anketi samo uz suglasnost roditelja. Kad dijete ispuni anketu, Vi ćete, ako to želite, moći pristupiti anketi za odrasle. Potičem Vas da to učinite.

Istraživanje je anonimno i rezultati će se prikazivati samo skupno. Osim prikupljanja podataka, istraživanje uključuje i davanje psiholoških savjeta putem besplatnih webinara, o čemu će sudionici biti obaviješteni na kraju ispunjavanja ankete.

Ako budete imali kakvih pitanja, slobodno mi se obratiti na mail mirna.kerestes@skole.hr

Unaprijed Vam zahvaljujem na sudjelovanju u istraživanju!

Psihologinja Mirna Keresteš

objavio: Jasna Soldo   datum: 1. 12. 2020.